SON YAZILAR

CANLI YAYIN

Hakan Altun’dan Albüm Öncesi Single!

Hakan Altun yeni albümünden önce, sözü ve bestesi Sezen Aksu’ya ait “Erkeklik Başa Bela” şarkısını, tekli olarak dinleyicileri ile paylaştı.

 

İlk kez bir Sezen Aksu şarkısı söylediğini ifade eden Altun, yeni teklisi ve albüm süreci ile ilgili şunları söyledi: “Albümün hazırlıkları yaklaşık altı ay önce bitmesine rağmen, Pandemi döneminin geçmesini bekledim. Albümde, Sezen Aksu’nun “Erkeklik Başa Bela” isimli bir şarkısı vardı; sözleri, kadının kalbini kıran bir erkeğin pişmanlığını anlatıyordu. Hiçbir kadına şiddet yaşatmış olmadığım halde, beni erkek dünyası ile ilgili daha kapsamlı düşündürdüğünü söylemeliyim. İlk kez okuyacağım bir Sezen Aksu şarkısının, artan ya da sadece daha çok duymaya başladığımız şiddet olaylarına rast gelmesini, bir şeyler söyleyebilmek için bir işaret gibi gördüm; albümden önce paylaşmak istememin sebebi buydu. Bence artık hepimiz, erkekliğin gücü ve zaaflarıyla yüzleşmek konusunda, daha cesur olmalıyız.”

Hak Yapım etiketiyle çıkan “Erkeklik Başa Bela” isimli şarkı, düzenlemede Okay Barış imzasını taşıyor. Şarkının Bodrum’da çekilen klibinin yönetmenliğini ise Aydın Kara yaptı.1 Ekim de Hakan Altun’un yeni teklisi tüm dijital platformlarda.

07 Ekim 2020, Magazin
Moderator

CANLI YAYIN

DJ-UĞUR
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ-ControL
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ MaTRaxX
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
Dj-Bidusunsene
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ Sky
RadyoRenk
HEMEN DİNLE

SOHBET

WEB SOHBET MOBİL CHAT
Akhosting
RadyoRenk                RadyoRenk
100