SON YAZILAR

CANLI YAYIN

Gülden İle Çok Özel Açıklamaları !

Gülden İle Çok Özel Açıklamaları !

Pandemi süreci sizin icin nasil geçti? Olumlu olumsuz yanlarını nasıl yaşadınız?

–       Sürecin ne zaman sonlanacağını bilmediğimiz için hiç planda olmayan çalışmalar içine girdim, en azından bitişte yayınlayacağım bir sürü şarkım, paylaşacak çok duygum olsun diye durmadan üretip biriktirdim diyebilirim. Evde olmayı çok seviyorum fakat bu hayati risk taşıyan bir zorunluluk olunca ve herkesi ilgilendirip zor bir süreçten geçirince olumsuz duygularını da hissetmemek mümkün değil.

 

Sıla ne güzel demiş “Dipçik gibi sağlam duracaksın bu hayatta..” sizin  bu konuyla ilgili bir mottonuz var mi?

–       Bir sürü mottom var ama hayat mottolarla yürümüyor maalesef. Sadece; yeryüzünde olmaz diye bir şeyin olmadığını unutmamak lazım derim. Bunu bildiği sürece biraz daha dirayetli durabiliyor insan.

 Çocuklara olan hassiyetinizi biliyoruz ve en son köy çocuklarına pastalar yolladınız. Bu tarz projeler de yer almaya devam etcekmisiniz?

–       Paylaşılmayan bir şeyin sahibine bile faydası yoktur. Ömrüm ve gönlüm el verdiğince paylaşıp, elimin ne kadar faydası olur bilmem ama uzatmaya devam edeceğim.

 

Kızınızla nasil bir ilişkiniz var? Müziğe ilgisi var mı ve bir aradayken ne yapmayı seviyorsunuz?

–       İkimiz de sürekli birbirimizden birşeyler öğreniyoruz, durmadan birbirimizi eğitiyoruz bence. Onun benden öğreneceği her şeyi ben de kendimde pekiştirerek öğrenmeye devam ediyorum. Müziğe ilgisi var evet, birkaç enstrüman çalıyor, çok güzel besteler yapıp hoş sözler yazıyor. İçinden geliyor sanırım, yönlendirici bir tavır sergilemedim hiç, sonuçta o küçük bir insan ve hayatın içindeki uğraşıları keşfederek anlamlandırmaya çalışmasına ve tercihlerine saygı duyuyorum. Öyle işte… Bir aradayken en sevdiğimiz şey sarılmak ve gülmek.

“Yakarım Istanbul”u dediniz? Tepkiler nasıldı ?

–       Bana yazılan tepkiler çok güzeldi, ama kendi içlerinde gösterdiklerinden daha büyüğünü yaşayıp hissetmişlerdir eminim, bu zaten mutluluğun en büyüğü benim için…

 

Yazdığınız bestelerin hikayeleri var mı?

–       Hepsi hayattan hepsi insandan bir parça. Bir hikayesi olmayan, anlamı olmayan konuşmalar nasıl boşsa, aynısı şarkılar için de geçerli bende. Hepsinin bir hikayesi hepsinin bir sahibi var. ‘’ Ayy resmen beni anlatyor bu şarkı’’ diyorlar ya, işte o şarkı onların hikayesi.

 

Yeni projeleriniz var mı bizleri ne gibi surpizler bekliyor?

–       Olmaz mı… akustiklerden tutun da single’lara varan bir sürü hazırlık yaptım. Yakında kavuşacağız.

 

Sosyal medya ile aranız nasıl ?

–       Bağımlılığını sevmiyorum, çok aktif değilim, hayatımın her anını orada süsleyip püsleyip paylaşmakta çok anlamsız geliyor bana. ‘’Kullan şu kireç çözücüyü’’ diye uyarı alan kadınlar gibiyim bu konuda… Arada sırada açıp bakıyorum, paylaşıyorum…

12 Ekim 2020, Magazin
GreenS

CANLI YAYIN

DJ-UĞUR
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ-ControL
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ MaTRaxX
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
Dj-Bidusunsene
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ Sky
RadyoRenk
HEMEN DİNLE

SOHBET

WEB SOHBET MOBİL CHAT
Akhosting
RadyoRenk                RadyoRenk
100