SON YAZILAR

CANLI YAYIN

MADONNA ŞAŞIRTTI

Madonna Şaşırttı

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna ilginç reddetmesi ile müzik dünyasına bomba etkisi yaratan bir haber olmasına neden oldu. Sebebi ise dünyaca ünlü DJ ve müzik editörü David Guetta ile albüm çıkarmak istiyordu. Fakat ünlü DJ’ in burcunu öğrendiğinde Madonna bu çalışmadan vazgeçti. Grammy ödülü kazanan ünlü DJ ve müzik editörü David Guetta ile albüm çalışmalarına başlayacakları zamanda Guetta’ nın burcunu öğrenmesi ile Madonna’ nın vazgeçmesi büyük şaşkınlıklara neden oldu.

Guetta yaptığı açıklamada “2009’da Madonna’nın Revolver şarkısının remiksini yaptım ve bununla Grammy kazandım. Ödülün ardından Madonna beni aradı ve remikse bayıldığını söyleyerek gelecek albümünü benim yapmamı istedi Öğle yemeğine gittim. Her şeyden konuştuk, müzikten, nasıl bir albüm yapmak istediğinden… Çok hoştu. Sadece o ve ben vardık. Çok sakin ve cool’du. Yemeğimizi yedik. Sonra olanlar oldu.” dedi.

Sonrasında sohbetlerinde Madonna’ nın kendisinin burcunu sorması üzerine ” Akrep burcuyum” demesi ile birlikte Madonna’nın yüzünün değiştiğini ve Madonna’ nın  ‘Üzgünüm, birlikte çalışamayacağız. Seni tanımak güzeldi. Hoşça kal’  demesi ile vazgeçildiğini belirtti.

Müzik sevenlerin şaşkınlıkla karşılandığı bu haber üzerine Madonna’ dan bu açıklamaya cevap gelmemesi de merakların odağı haline gelmesine neden oldu.

08 Ekim 2020, Magazin
Moderator

CANLI YAYIN

DJ-UĞUR
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ-ControL
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ MaTRaxX
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
Dj-Bidusunsene
RadyoRenk
HEMEN DİNLE
DJ Sky
RadyoRenk
HEMEN DİNLE

SOHBET

WEB SOHBET MOBİL CHAT
Akhosting
RadyoRenk                RadyoRenk
100